MISTRZOSTWA GMINY OLEŚNICA W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM KLAS I i II

Dnia 22.05.2018 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Oleśnica w trójboju lekkoatletycznym klas I i II.

W zawodach uczestniczyły 10 osobowe drużyny  klas pierwszych i drugich.  W skład drużyny wchodziło 5 dziewcząt i 5 chłopców z jednej klasy ( z tego samego rocznika). Zawody zostały rozegrane w konkurencjach lekkoatletycznych takich jak: bieg na 60 metrów, skok w dal z rozbiegu i rzut piłeczką palantowa na odległość. W wyniku zaciętej rywalizacji nasz zespól klas pierwszych uplasował się na trzecim miejscu natomiast zespól klas drugich zajął drugie miejsce.  Pierwsze klasy reprezentowali uczniowie: Wróbel Jowita, Kawałek Natalia, Krzysiak Lena, Sokół Emilia, Kurowska Julia, Szczęch Szymon, Szponarski Julian, Kotlarz Tymoteusz, Grzelak Krzysztof, Bąk Bartłomiej, natomiast drugie klasy  Domańska Zuzanna, Ligocka Zuzanna, Bielecka Aleksandra, Gomulska Anastazja, Modelska Oliwia, Rejak Fabian, Grzyb Michał, Fryczkowski Damian, Żuraw Natan, Migniewicz Patryk. Zawody przebiegły w bądź miłej atmosferze  i sportowej rywalizacji. Po zawodach nasi uczniowie mieli okazję pobawić się wraz z kolegami innych szkół na placu zabaw.

Opiekunami zespołu byli p. Wioletta Garbowska i Zbigniew Olszewski.

Gratulujemy.