Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach

SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. ORŁA BIAŁEGO W SOKOŁOWICACH

Dzisiaj na tablicy

Flaga rewersTablicaFlaga awers

Listy kanydatów przyjętych do  oddziałów wychowania przedszkolnego i klasy pierwszej znajdują się w zakładce DLA RODZICÓW/ REKRUTACJA. Zapraszamy do zapoznania się.

Od dnia 20 kwietnia 2021r. rusza rekturacja uzupełniająca - możliwość składania nowych wniosków o przyjęcie do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych.

Drodzy Uczniowie i Sznowni Rodzice!
Informujemy, iż zgodnie z Rozporządzeniem Ministra  Edukacji i Nauki nauczanie zdalne w klasach I-VIII zostaje  przedłużone do 25 kwietnia 2021.
Od 19 kwietnia oddziały przedszkolne wracają do edukacji stacjonarnej.

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

zapraszamy do zapoznania się  z treścią  listu Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Romana Kowalczyka  dotyczącego  aktualnej sytuacji, również w  edukacji. Treść listu znajduje się pod linkiem  https://drive.google.com/file/d/1RV4PR_rpbWs5ZwHqdsVzhP_mkDRAXh9T/view?usp=sharing

Z poważaniem,

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Sokołowicach