ZNAMY I LUBIMY SZKOLNE LEKTURY

21 marca wręczono nagrody i dyplomy uczestnikom szkolnego konkursu plastycznego zorganizowanego przez bibliotekę szkolną, pod tytułem „Bohaterowie naszych lektur”.

Piękne prace, wykonane przez uczniów, najpierw ozdabiały wystawę na korytarzu szkolnym. Następnie spośród nich zostały wyłonione nagrodzone ilustracje. Pierwsze miejsce uzyskała Emilka Sokół z klasy I za pracę pt „Roszpunka”. Drugie miejsce Bartłomiej Sieruga z klasy I,trzecie miejsce Karol Bałoniak z klasy III a.

Wszystkie prace były bardzo ciekawe. Dzieci wykorzystały różne techniki  plastyczne i wykazały się znajomością bohaterów szkolnych lektur. Mam nadzieję że wszyscy uczestnicy konkursu na dobre zaprzyjaźnili się z książkami, a swoje zainteresowanie zaszczepią wśród pozostałych kolegów.

M Krasinkiewicz