Witamy Wiosnę - Dzień Talentów

Jak co roku, 21 marca w naszej szkole pożegnaliśmy zimę tradycyjną imprezą. Wiosnę powitaliśmy śpiewająco i kolorowo

W szkolnej świetlicy zgromadzili się wszyscy uczniowie, przedszkolaki oraz całe grono pedagogiczne, by wspólnie podziwiać prezentacje talentów uczestników kolejnej już edycji konkursu „Mam talent”.

W tym roku w wiosenny nastrój wprowadziły nas uczennice klasy VI, które nie tylko zaprezentowały się w utworze „Nie zadzieraj nosa” lecz również wcieliły się w członków zespołu Czerwone Gitary. Potem nastąpiła główna część konkursu, w której uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności w następujących kategoriach – śpiew, taniec, budowa konstrukcji z klocków lego oraz rysunek. Uczestnicy dwoili się i troili by wypaść jak najlepiej, a wszystkie występy tradycyjnie już oceniało jury w składzie Pani Monika Marzec, Pani Alicja Kubik, Pani Małgorzata Krasinkiewicz oraz przedstawiciel społeczności uczniowskiej Ksawier Choroszy.

Po burzliwych obradach Jury wyłoniło laureatów kolejnej edycji szkolnego Konkursu „Mam Talent”.

Śpiew:

I miejsce - Patrycja Palacz z klasy IV

wyróżnienia: Marcelina Nowak z klasy IIIb, Emilia Dymińska z klasy IIIb, Anastazja Gomulska z klasy IIIb

Wyróżnienie dla zespołu z klasy I w składzie: Emilia Sokół, Natalia Kawałek, Lena Krzysiak, Wiktoria Czub, Maja Pop (taniec + śpiew)

Taniec:

I miejsce: Zosia Cieślik z klasy IV

II miejsce: Paulina Reślińska z klasy Vb

III miejsce: Oliwia Kałwińska z klasy IV oraz Paulina Borysław z klasy IIIa

wyróżnienia: zespół Falcon dance oraz Oliwia Borysław z klasy IIIa

Wyróżnieni zostali również: Franek Maślanka z klasy IV za budowę konstrukcji z klocków lego oraz Karina Samerdak z klasy IIIa za wykonanie rysunku.

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy uczestnictwa, a laureaci dyplomy za zajęte miejsca oraz nagrody. Wszystkim, który mieli odwagę stanąć na scenie i zaprezentować swoje  talenty, gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu waszych nieprzeciętnych zdolności.

Justyna Plota