MAGICZNE JASEŁKA - KLASA IIIA

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi.

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić w wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie klasy IIIa Szkoły Podstawowej w Sokołowicach wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. W specjalnie przygotowanych strojach oraz pięknej scenografii młodzi artyści przedstawili sceny z narodzin Chrystusa.

Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku…

Piękny śpiew pastorałek, tańce i gra na fletach uświadomiła wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już blisko.

Świątecznym akcentem Jasełek był również występ klasy VII, która zaprezentowała kolędy w języku niemieckim

Nauczyciele przygotowujący Jasełka – Urszula Betkowska i Alicja Kubik