ŚNIADANIE DAJE MOC

8 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji ŚNIADANIE DAJE MOC. Rodzice przygotowali całe mnóstwo zdrowych smakołyków. W klasach zrobiło się kolorowo od dekoracji warzywno-owocowych. Dzieci samodzielnie robiły kanapki, sałatki i surówki, a potem wspólnie zjadły pożywne śniadanie, które dostarczyło im energii i sporej dawki witamin. Apetyty i humory dopisywały wszystkim. Pamiętajmy, że codzienne śniadanie pomaga dobrze zacząć dzień i daje równy start w szkolne obowiązki.