INSTRUMENTALISTA Z ŁÓDZKIEJ AGENCJI KONCERTOWEJ

Dnia 15 listopada 2017r uczniowie naszej szkoły brali udział w ciekawym wydarzeniu kulturalnym. Gościliśmy bowiem muzyka instrumentalistę z Łódzkiej Agencji Koncertowej, który zaprezentował koncert na wielu instrumentach strunowych.

Poznaliśmy specyfikę gry na gitarze elektrycznej, banjo, bałałajce, ukulele i buzuki. Rytmiczne melodie i znane szlagiery porywały do oklasków i rytmicznego przytupywania. Ponadto chętni uczniowie mogli zatańczyć Zorbę i akompaniować gitarzyście na instrumentach perkusyjnych. To była bardzo udana lekcja muzyki.