„ŚPIĄCA KRÓLEWNA”

7 listopada 2017r. uczniowie kl. IV wraz z nauczycielami – Agnieszką Grzesińską oraz Wojciechem Ługowskim, a także panią Julią Waszkowską, udali się do Teatru Polskiego we Wrocławiu na spektakl pt. „Śpiąca królewna”.  Sztuka pozwoliła zafascynowanym widzom przenieść się w baśniowy świat i ujrzeć tańczące myszy, mówiącego kota, pędzącą na hulajnodze czarownicę, dobrą wróżkę, a przede wszystkim królewnę marzącą o prawdziwej przyjaźni i miłości. Pełna humoru, nowatorska adaptacja bardzo podobała się uczniom. Następnie uczestnicy wycieczki pojechali do Centrum Handlowego Korona na „drugie śniadanie”, gdzie w bardzo wesołej atmosferze wspólnie spędzili resztę czasu.

Klasa IV celująco zdała praktyczny egzamin z bycia wzorowym widzem i z pewnością nie był to nasz ostatni wyjazd do teatru.