WRĘCZENIE NAGRÓD UCZESTNIKOM KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ NARYSOWANĄ W PROGRAMIE PAINT

24 maja 2012 do Szkoły Podstawowej w Sokołowicach przybyli wszyscy uczestnicy konkursu pt: „ Projekt kartki świątecznej wykonanej w programie Paint”, który  zorganizowała nauczycielka informatyki Monika Marzec. Konkurs został ogłoszony już w marcu a na  jego realizację uczniowie wraz z nauczycielami mieli prawie miesiąc. Każdy opiekun, drogą mailową, przesyłał organizatorce trzy najciekawsze prace. Potem komisja powołana przez panią dyrektor sokołowickiej szkoły dokonywała wyboru najoryginalniejszego projektu. Ostatateczne rozstrzygnięcie było problematyczne, gdyż wszystkie kartki świąteczne biorące udział w konkursie były bardzo ciekawe. Po burzliwych dyskusjach przyznano trzy główne nagrody i trzy wyróznienia.

I miejsce zajęła Joanna Religa ze szkoły we Wszechświętem, II miejsce ex aequo Martyna Głód ze Wszechświętego i  Kacper Sołtowski z Sokołowic. Ponadto wyróżniono pracę Michała Greli, Natalii Nowak i Pauliny Skiby. Wszyscy uczestnicy, nie tylko laureaci, otrzymali dyplomy i drobne upominki. Po uroczystym wręczeniu nagród dzieci wraz z opiekunami zostali zaproszeni na poczęstunek. W  miłej atmosferze dzielono się wrażeniami pokonkursowymi. Mam nadzieję, że to spotkanie zaowocuje w przyszłości wspólnymi przedsięwzięciami.