LAUREACI KONKURSU O RUCHU DROGOWYM

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Kacper Szczurek, Błażej Rzepka i Radosław Gąsior wygrała gminne eliminacje do Powiatowego Turnieju „ Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”. Turniej ten ma charakter wieloetapowy, a przeprowadzili go przedstawiciele Komendy Powiatowej w Oleśnicy.  Rozgrywki na szczeblu powiatowym odbyły się 28 marca na terenie Gimnazjum  nr 3. Uczestnicy turnieju  musieli zmierzyć się z testem znajomości przepisów ruchu drogowego, pokonali rowerem specjalnie przygotowany tor przeszkód, wykazując opanowanie oraz umiejętność jazdy rowerem w trudnych warunkach. Wykazali się także umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.   W rozgrywkach powiatowych zdobyli III miejsce. Gratulujemy!