WYCIECZKA DO TEATRU I PANORAMY RACŁAWICKIEJ

W dniu 28 lutego 2012 roku wybraliśmy się na wycieczkę do Wrocławia.

Spod szkoły wyruszyliśmy o ósmej rano. Na początku wyprawy udaliśmy się do Panoramy Racławickiej. Lektor bardzo ciekawie opowiadał nam o bitwie pod Racławicami. Największe ważenie zrobił na nas obraz, który odzwierciedlał tamtą rzeczywistość.  Jest on tak realistyczny, że większości  z nas wydawało się, iż znajdujemy się w samym centrum wydarzeń pod Racławicami.

W następnej kolejności udaliśmy się do teatru. Obejrzeliśmy tam spektakl pt: „Pan Twardowski”. Wszyscy dobrze się tam bawiliśmy, ponieważ sztuka była przedstawiona w bardzo ciekawy i humorystyczny sposób.

Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie pozwoliły nam na pospacerowanie po Wrocławiu.

Ostatnim etapem naszej wycieczki był wspólny posiłek w restauracji. Po zakończeniu biesiadowania udaliśmy się w drogę powrotną.

Około godziny szesnastej dotarliśmy do Sokołowic. Uczestnicy zmęczeni, ale zadowoleni wrócili ze swoimi opiekunami do domów.

Uważam, że to była fascynująca wycieczka. Mam nadzieję, że kolejne wycieczki będą równie udane.

Klaudia Ziółkowska z klasy V