ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE 0 A

W dniu 25/11/2015 dzieci z grupy 0 A uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Misia.
Tego dnia, każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubionym i kochanym pluszakiem. Podczas całego dnia dzieciom towarzyszyły ich ulubione maskotki. Przedszkolaki tańczyły z nimi, śpiewały piosenki, odgadywały zagadki, słuchały wierszy i opowiadań o misiach, kolorowały i wspólnie wyklejały misia. Odbyły się konkursy i zabawy ruchowe. Główną atrakcją tego dnia był tort urodzinowy dla misia, przy którym nie mogło się obejść od odśpiewania głośnego „Sto lat…”

Miejsce honorowe na dywanie zajął wielki, pluszowy miś, który uatrakcyjnił nam zajęcia i przy którym każde dziecko zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcie. Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i wszystkich przedszkolaków uczennicy klasy III „a” Agatce Kulce i jej mamie za wypożyczenie i przywiezienie nam dużego misia, który wywarł ogromne wrażenie na dzieciach. Ten dzień wywołał wiele uśmiechów i radości na twarzach dzieci. Mam nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie na długi czas zostanie w ich pamięci .

Wychowawca: Anna Myjkowska