PRZEDSZKOLAKI NA PODIUM

W dniu 28/04/2015 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Dolnośląskim Konkursie Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży „ Uczę się bezpiecznie żyć”, który odbył się we Wrocławiu. Konkurs był praktycznym sprawdzianem wiedzy i umiejętności z zakresu znajomości zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym, codziennym życiu, ochrony przeciwpowodziowej i przeciwpożarowej, ekologii oraz udzielania pierwszej pomocy przed medycznej.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

Drużyna 1 (oddziały przedszkolne)
1. Zuzanna Domańska (0a)
2.Marcelina Nowak (0a)
3.Kacper Kozioł ((0b)

Drużyna 2  (klasy I-III)
1.Zuzanna Karkulowska (IIa)

2.Leonard Baliński (IIa)
3.Dominik Kopczyński (III)

Drużyna 3 (klasy IV-VI)
1.Nikola Ślazyk (V)
2.Kamila Pajda (V)
3.Dominik Olszczyński (V)

Dzieci z oddziałów przedszkolnych zajęły II miejsce  i wykazały się dużą wiedzą praktyczną i teoretyczną. Zakwalifikowały się do finału dolnośląskiego, który odbędzie się 22/05/2015r.

Gratulujemy przedszkolakom i życzymy powodzenia w finale, gdzie zmierzą się najlepsi.

Dziękujemy dzieciom oraz ich rodzicom za wspaniałą współpracę przy przygotowaniach do konkursu.