"KARTKA ŚWIĄTECZNA NAMALOWANA W PROGRAMIE PAINT"

17 kwietnia 2015 roku w naszej szkole uroczyście podsumowano IV Gminny Konkurs Informatyczny „Kartka świąteczna namalowana w programie Paint”. W tym roku uczestniczyli w nim uczniowie z czterech gminnych szkół podstawowych. Poziom tegorocznych prac był bardzo wysoki. Komisja konkursowa miała „trudny orzech do zgryzienia”. Po burzliwych obradach wyłoniono laureatów.

Zostali nimi:

I miejsce - Nikola Zalewska ze SP Gminy Oleśnica

II miejsce - Kamil Pelczarski - Czub

III miejsce - Karolina Kostrzewa za Szkoły Podstawowej w Sokołowicach.

Wyróżnienia otrzymali:

Oktawia Stempin ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej

Karmen Borkowska ze SP Gminy Oleśnica

Bartek Stępień ze SP Gminy Oleśnica

Opiekunkom uczestników konkursu, Paniom:  Irenie Boryczce, Barbarze Witkowskiej oraz Dorocie Lemiech wręczono podziękowania. Mam nadzieję, że w następnym roku do informatycznych zmagań dołączą kolejne szkoły z naszej gminy.

Szczególne słowa podziękowania kieruję do Wójta Gminy Oleśnica pana Marcina Kasiny, dzięki któremu nasi laureaci mogli otrzymać cenne nagrody.