DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2011 r. obchodziliśmy  w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu uczniowie z klasy piątej wraz z panią Moniką Marzec przygotowali dla wszystkich pracowników naszej szkoły uroczysty apel z życzeniami i piosenkami. Gościliśmy również przedstawiciela Rady Gminy pana Tadeusza Kunaja, który w imieniu swoim i wójta złożył na ręce pani dyrektor kwiaty wraz z życzeniami dla wszystkich pracowników szkoły.

W tym dniu mogliśmy również podziwiać umiejętności muzyczne uczniów. W duecie akordeonowym wystąpili Remigiusz Gierus z klasy piątej i Mateusz Rogoż z klasy szóstej. Na skrzypcach „Sto lat” zagrała Weronika Myjkowska z klasy trzeciej, której towarzyszyły na fletach Aleksandra Szczurek, Oliwia Bartosik i Maja Borysław. Na koniec apelu grą na gitarze i śpiewem umilił czas Dominik Wiewiór.