UCZNIOWIE Z SOKOŁOWIC NA GALI LAUREATÓW

13 czerwca w sali widowiskowej MOKIS-u w Oleśnicy odbyło się podsumowanie konkursów zorganizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kultury.  Wśród ponad dwustu zaproszonych na uroczystość laureatów, znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

• Monika Gwiazdowska ( uczennica klasy VI), która zajęła I miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Humanistycznym oraz uzyskała tytuł finalistki etapu wojewódzkiego zDolnego Ślązaczka.
  • Marek Chotnicki ( uczeń klasy III) – l miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Wesołe Myślenie” i III miejsce w Powiatowym Dyktandzie Ortograficznym,
  • Wojciech Graczyk ( uczeń klasy III) – III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Wesołe Myślenie”.

Do udanego startu w konkursach uczniów przygotowały panie: Danuta Stempniewicz i Elżbieta Węgrzynowska.  Jesteśmy dumni z osiągnięć Moniki, Marka i Wojtka. Tak wysokie wyniki to efekt zdolności popartych całoroczną, systematyczną pracą. Życzymy uczniom sukcesów na kolejnych etapach nauki.  GRATULUJEMY LAUREATOM I ICH RODZICOM!