TRZECIOKLASIŚCI Z NASZEJ SZKOŁY - NAJLEPSI W POLSCE

Uczniowie klasy III zakończyli przygodę z projektem ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM.  Przez cały rok pod opieką nauczyciela i przy dużym wsparciu rodziców promowali zdrowy i aktywny styl życia. Zachęcali wszystkich do zmiany niezdrowych przyzwyczajeń. Poprzez uczestnictwo w programie trzecioklasiści nauczyli się wiele. Chętnie sięgają po surowe warzywa i owoce, ograniczyli  podjadanie chipsów na przerwach, coraz częściej piją wodę, chrupią marchewkę i sięgają po owoce. Znamy już wyniki ogólnopolskiej rywalizacji. Uczniowie klasy III w etapie wiosennym zajęli I miejsce w Polsce.  Natomiast w podsumowaniu wszystkich etapów - Grand Prix  zajęli II miejsce ( na ponad 150 drużyn). To powód do dumy i satysfakcji. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza o dobrych nawykach żywieniowych przyniesie korzyści dla zdrowia.