KOLEJNY SUKCES MATEMATYKÓW Z TRZECIEJ KLASY

5 czerwca w Szkole Podstawowej nr 4 w Oleśnicy odbył się powiatowy etap ligi zadaniowej, organizowanej pod patronatem Burmistrza Miasta Oleśnica. W finale matematycznych zawodów starli się najzdolniejsi matematycy z klas III, wyłonieni w toku eliminacji międzyszkolnych, w których brało udział 12 szkół. Uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością logicznego myślenia oraz pracy pod presją czasu, gdyż czas na rozwiązanie ośmiu zadań zamkniętych i pięciu otwartych był ograniczony.

Uczniowie naszej szkoły - Marek Chotnicki, Wojciech Graczyk, Karolina Kostrzewa - kolejny raz udowodnili, że są zdolnymi matematykami i w powiecie nie ma im równych. Zajęli drużynowo I miejsce. W rywalizacji indywidualnej Marek Chotnicki zdobył I miejsce, uzyskując  maksymalną ilość punktów, Wojtek Graczyk uplasował się na III miejscu, a Karolina Kostrzewa na miejscu IV.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!