ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

21 stycznia br. o godz.11.00, jak co roku, odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, podczas której wnuczęta wyrażają miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.

Z tej okazji uczniowie klas 0-3  przygotowali część artystyczną, na której zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Występy bardzo się podobały o czym świadczyły gromkie brawa.

Następnie dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki, które wykonały własnoręcznie oraz złożyły życzenia. Impreza udała się, babcie i dziadkowie miło i radośnie spędzili czas.
         Najukochańszym  Babciom i  Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków, tak  jak w tym dniu.

Wioletta Garbowska