UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

28 czerwca nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Na początku spotkania nasi absolwenci zatańczyli poloneza, po którym wszyscy zebrani odśpiewali hymn narodowy. W dalszej części uczniowie klasy szóstej, podczas krótkiego montażu słowno – muzycznego, dziękowali swoim pedagogom, rodzicom oraz pracownikom administracji za pracę oraz trud włożony w ich wychowanie. Nie zabrakło również słów skierowanych do młodszych kolegów i koleżanek, w których przestrzegali ich przed lenistwem i brakiem systematyczności. Piękny śpiew w wykonaniu solistów Natalii Mezglewskiej i Karola Paszkowskiego „chwytał za serce”. Niejednego wzruszył do łez.

Po występie szóstoklasistów uczniowie klasy trzeciej skierowali słowa pożegnania do absolwentów i wręczyli im słodki upominek.

Po części artystycznej nastąpiło wręczenie dyplomów absolwentom oraz nagród osobom wyróżnionym. Pan dyrektor podziękował też  rodzicom i uczniom za całoroczną współpracę oraz pomoc w organizacji festynu rodzinnego. Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Renata Ziółkowska - wręczyła Karolowi Paszkowskiemu nagrodę pieniężną za uzyskanie najwyższego wyniku w szkole ze sprawdzianie szóstoklasisty.  Pani Aleksandra Sieruga- radna Gminy Oleśnica - wręczyła dyplomy oraz nagrody najlepszym uczniom naszej szkoły i najlepszej klasie. Tytuł najlepszego ucznia otrzymały tegoroczna absolwentka Klaudia Ziółkowska oraz piątoklasistka Monika Gwiazdowska, natomiast najlepszą klasą została  klasa III.

Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy wspaniałych, pełnych słońca wakacji!!!

Monika Marzec