KLAUDIA ZIÓŁKOWSKA FINALISTKĄ KONKURSU PLASTYCZNEGO

W dniu 26.06.2013 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Kępnie odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród laureatom etapu finałowego konkursu plastycznego realizowanego w ramach projektu „Modernizacja systemu gospodarki odpadami na terenie południowej Wielkopolski oraz części powiatu oleśnickiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży  z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów z Gminy Kępno, Gminy Baranów, Gminy Bralin,Gminy Doruchów, Gminy Dziadowa Kłoda, Gminy Łęka Opatowska, Gminy Międzybórz, Gminy Oleśnica, Miasta Oleśnica, Gminy Perzów, Gminy Rychtal, Gminy Syców, Gminy Trzcinica. Konkurs został przeprowadzony osobno dla przedszkoli, szkół podstawowych klas I-III, szkół podstawowych klas IV-VI oraz gimnazjów. Konkurs składał się z trzech etapów gminnego, powiatowego i finałowego. W etapie gminnym oceniono 1200 prac konkursowych. Do etapu powiatowego zakwalifikowano 159 prac, a w ścisłym finale znalazło się 24 finalistów.

W etapie finałowym konkursu uczennica naszej szkoły - Klaudia Ziółkowska zdobyła II miejsce. GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!

Renata Ziółkowska