12 lutego, w przeddzień Wielkiego Postu pożegnaliśmy czas karnawału, w której uczestniczyła cala społeczność uczniowska:  począwszy od 5- latków a skończywszy na uczniach klasy 6.  Młodsze dzieci w barwnych kostiumach księżniczek, Batmanów, Cyganek, piratów itp. zwracały na siebie uwagę. Nie można było przejść obojętnie obok pomysłowo przebranych chłopców i dziewczynek. Niektórych wręcz trudno było rozpoznać! Zabawę przeprowadził profesjonalista, który nie tylko śpiewał i grał na syntezatorze, ale również proponował zabawy dla najmłodszych uczestników oraz przewodził w tańcu podczas wykonywania „makareny”.

Gościliśmy również absolwentów naszej szkoły. Wraz z obecnymi uczniami zaprezentowali kilka tańców, których nauczyli się podczas zajęć z HIP-HOPU odbywających się w świetlicach wiejskich znajdujących się w Sokołowicach, Dąbrowie i Jenkowicach.

Znalazł się również czas na chwilę odpoczynku oraz słodki poczęstunek w klasach.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku, a dzieciom za pyszną zabawę.

Monika Marzec