KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ WYKONANĄ W PROGRAMIE PAINT

W grudniu 2012 roku po raz kolejny w naszej szkole został zorganizowany konkurs informatyczny dla klas IV – VI „Kartka Świąteczna narysowana w programie Paint”. Podobnie jak w ubiegłym roku składał się z dwóch etapów: szkolnego i gminnego. Uczniowie w pracowni komputerowej na lekcjach informatyki tworzyli projekty kartek świątecznych. Komisja w składzie: pani Alicja Kubik, Monika Marzec i Danuta Stempniewicz miała trudny wybór. Po burzliwych dyskusjach udało się wyłonić szkolnych laureatów.

I miejsce zajęła Aleksandra Fit z klasy VI,

II miejsce - Remigiusz Gierus kl. VI,

III miejsce - Adrian Bożek z klasy VI.

15 stycznia 2013 roku w Smolnej ogłoszono wyniki konkursu gminnego. Uczennica naszej szkoły – Aleksandra Fit otrzymała III nagrodę. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Monika Marzec