Podsumowanie naszych osiągnięć w roku szkolnym 2021/2022

Za nami pierwsza część podsumowań naszych osiągnięć w roku szkolnym 2021/2022. Dziś odbyła się gala, podczas której zostały wręczone nagrody dla laureatów szerokiej gamy konkursów szkolnych; dyplomy uznania oraz podziękowania dla tych wszystkich, którzy godnie reprezentowali szkołę w zawodach sportowych, w pracy w Samorządzie Uczniowskim i Młodzieżowej Radzie Gminy oraz Wolontariacie. Młodsi uczniowie zostali również docenieni za zaangażowanie w działania w wielu projektach, które odbywały się w bieżącym roku w szkole.
Ostatnim akcentem dzisiejszych podsumowań było zasadzenie drzewa  przez nastarszych uczniów przy szkolnym dziedzińcu, o które teraz dbać będą ich młodsi koledzy i koleżanki.
Gratulujemy wszystkim wyróżnionym pasji, chęci do działania i osiągniętych sukcesów, a klasie ósmej dziękujemy za piękną i wiecznie żywą pamiątkę, którą nam pozostawili.