Konkurs Logicznego Myślenia „Sokolik” im. Mariana Torskiego.

30 i 31 maja 2022r. po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Konkurs Logicznego Myślenia „Sokolik” im. Mariana Torskiego. Zmagania spotkały się z ogromnym zainteresowaniem uczniów. Wzięły w nim udział 34 osoby z klas VI – VIII. Pierwszego dnia uczestnicy rozwiązywali test wielokrotnego wyboru. Drugiego, osiem osób, które uzyskały najwyższe wyniki z testu, musiało wykonać pięć zadań manualnych np. ułożyć budowlę z sześciennych klocków, mając podany widok z różnej perspektywy. Zadania nie były łatwe, ale nasi uczniowie świetnie sobie z nimi poradzili. Tytuł Mistrza Logicznego Myślenia otrzymał Natan Żuraw z klasy 7b, a wicemistrzem została Zofia Cieślik z klasy 8.  Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym roku szkolnym!