O BEZPIECZEŃSTWIE NIGDY ZA WIELE

Uczniowie klas I-III mieli okazję zdobycia wiedzy i nowych umiejętności dotyczących podstawowych zasad bezpieczeństwa na drodze oraz w życiu codziennym.

Odwiedziła nas Pani policjantka Bernadeta Pytel z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, a wraz z nią przybył także Komisarz Lew. Dzieci zapoznały się z zasadami dotyczącymi prawidłowego przechodzenia przez jezdnię, właściwego zachowania się w sytuacji napotkania na swojej drodze agresywnego psa. Policjantka przypomniała także o bezpieczeństwie podczas podróży samochodem osobowym, autobusem i w kontaktach z osobami nieznajomymi. Odpowiedziała na wiele ważnych pytań zadawanych przez dzieci. Puntem kulminacyjnym spotkania była sesja fotograficzna z KOMISARZEM  LWEM.

Pani Policjantce serdecznie dziękujemy za cenną wiedzę i ciekawe spotkanie.