MISTRZOSTWA GMINY OLEŚNICA W MINIPIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW i DZIEWCZĄT - CZWÓRKI

Dnia 03.02.2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica w Oleśnicy odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Oleśnica w Minipiłce Siatkowej Chłopców - czwórki (do rocznika 2007) oraz 28.02.2020 Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Oleśnica w Minipiłce Siatkowej dziewcząt - czwórki (do rocznika 2007).

W zawodach brały udział drużyny chłopców reprezentujące szkoły podstawowe z Gminy Oleśnica.  Zawody zostały przeprowadzone systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Po zaciętej walce nasz zespół wygrał wszystkie swoje mecze, tym samym zajął I miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali: Domański Michał, Bęben Kamil, Pomietło Maciej, Chomiuk Bartłomiej, Kozioł Kacper, Mąkosa Jakub,  Gajowski Tomasz, Malczewski Hubert, Żuraw Natan.

Dnia 28.02.2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej Gminy Oleśnica w Oleśnicy odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Oleśnica w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt - czwórki (do rocznika 2007).

W zawodach brały udział drużyny dziewcząt reprezentujące szkoły podstawowe z Gminy Oleśnica.  Zawody zostały przeprowadzone systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Po zaciętej walce nasz zespół zajął II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Pajda Aleksandra, Klimczak Nikola, Szponarska Weronika, Bożek Zuzanna, Cieślik Zofia, Łasińska Hanna, Gomulska Anastazja, Domańska Zuzanna.

Opiekunem obu zespołów był p. Zbigniew Olszewski.