II szkolny konkurs czytelniczy z j. angielskiego

Jeszcze przed przerwą świąteczną odbył się w naszej szkole I etap tegorocznego (drugiego już) szkolnego konkursu czytelniczego w j. angielskim

W tym roku uczestniczy podzieleni są na dwie grupy wiekowe – klasy V i VI oraz VII i VIII. Każda z grup ma za zadanie przeczytać niedługi tekst (oczywiście po angielsku), a następnie zmierzyć się z zadaniami do przeczytanego utworu – zarówno z treści, jak i odnoszącymi się do językowych kwestii. Zwycięzcy każdego etapu (po 3 osoby z każdej grupy z największą ilością zdobytych punktów) otrzymują cząstkowe oceny celujące. Zwycięzca całego konkursu (uczestnik z najwyższą ilością punktów zsumowanych ze wszystkich etapów) otrzyma dyplom oraz drobną nagrodę rzeczową. Do konkursu można dołączyć w każdej chwili, więc serdecznie zapraszamy niezdecydowanych. II etap planowany jest na 31 stycznia. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników.

Justyna Plota

Katarzyna Kuczyńska