Czas ma wigilijny czas, czyli jasełka 2019

W ostatnim dniu przed naszą świąteczną przerwą, spotkaliśmy się całą społecznością szkolną na przepięknych jasełkach, przygotowanych przez klasę III a wraz z wychowawcą p. E. Węgrzynowską  oraz przy wsparciu  anielsko- wokalnym starszych koleżanek.

Dziś, znana wszystkim od stuleci historia narodzin Jezusa, została pokazana nam w misternej grze: słów, ruchu i muzyki. Oprócz  klasycznych dialogów aniołów, królów, pasterzy i diabła mogliśmy zobaczyć w pięknej choreografii taniec aniołów, czy usłyszeć na żywo kolędę zagraną przez aktorów na dzwonkach i na harmonii, a także śpiew solowy i zespołowy. A wszystko w nastrojowej oprawie świateł i  dekoracji.

Po występie z życzeniami zwrócili się do nas: Samorząd Uczniowski oraz Dyrekcja Szkoły, zgodnie życząc wszystkim wszystkiego dobrego na świąteczny czas.

Później przyszedł czas na klasowe łamanie się opłatkiem, prezenty niespodzianie odnalezione pod choinką, a  przede wszystkim degustację uczniowsko-mamowo-babcinych smakołyków, które zagościły na naszych wigilijnych stołach.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM PIĘKNYCH ŚWIAT I ZOBACZENIA W KOLEJNYM JUŻ ROKU!