Ho, ho, ho, ho! Mikołaj w Sokołowicach

6 grudnia, którego patronem jest św. Mikołaj to taki super dzień, kiedy mamy podwójną przyjemność – z jednej strony dostajemy zasłużone naszą grzecznością prezenty, a z drugiej możemy też dać coś od siebie innym. I tak było dziś w naszej szkole.

Były dmuchańce dla klas młodszych,a dla tych doroślejszych trochę film o wartości i radości życia …. Był konkurs na najbardziej mikołajkową klasę ( tu: od razu przyznajemy, poziom poszybował aż do samego nieba – wszystkie klasy pięknie przystrojone, piosenki świąteczne cudnie zaśpiewane, no i elfów, Mikołajów, a nawet reniferów co niemiara. Rewelacja!) I był, oczywiście sam św. Mikołaj, który w asyście swojego orszaku pomocników wręczył wszystkim dzieciom prezenty.
I był też „Mikołajkowy quiz wiedzy”. Wszyscy wykazali się genialną wręcz znajomością tematu, więc nagrody rozeszły się w tempie błyskawicznym i dzięki temu wsparliśmy naszego potrzebującego kolegę.