II Rodzinny Turniej Sportowo – Rekreacyjny Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Oleśnica

Dnia 19.10.2019 roku w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Gminy Oleśnica, odbył się II Rodzinny Turniej Sportowo – Rekreacyjny o Puchar Wójta Gminy Oleśnica.

W turnieju brały udział reprezentacje wszystkich szkół podstawowych naszej gminy. Uczniowie oraz rodzice mieli do pokonania po dwie konkurencje. W ogólnej punktacji nasza szkoła zajęła II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

uczniowie - Konopka Oliwier, Susidko Aleksander, Fryczkowski Michał, Lipińska Katarzyna, Majkut Julia, Grabowska Zofia, Jakubowski Łukasz, Szczęch Szymon, Langner Tymon, Hanysz Julia, Nowak Michalina, Kowalska Lena, Kotlarz Tymoteusz, Lipiński Mikołaj, Wróbel Jowita, Krysiak Lena, Kawałek Natalia, Rejak Fabian, Jachowicz Bartosz, Fryczkowski Damian, Bielecka Aleksandra, Domańska Zuzanna, Ligocka Zuzanna, Gajowski Tomasz, Bałoniak Karol, Jakubowski Mateusz, Borysław Oliwia, Leśniak Kornelia, Bożek Zuzanna, Domański Michał, Bęben Kamil, Szczęch Sebastian, Pajda Aleksandra, Buda Karolina, Borysław Zuzanna, Myjkowski Wiktor, Kwiecień Mikołaj, Gajowski Patryk, Myjkowska Aleksandra, Leśniak Amelia, Kulka Agata, Kopczyński Dominik, Dąbrowski Kamil, Jończyk Rafał, Zusan Natalia, Cybulska Julia, Błaut Oliwia, oraz rodzice Konopka Karol, Bęben Krzysztof, Nowa Piotr, Susidko Kamila, Cukier Katarzyna, Szczęch Gabriela.