MISTRZOSTWA GMINY OLEŚNICA W MINISIATKÓWCE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS V

Dnia 25.03.2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Ligocie Małej odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Oleśnica w minisiatkówce dziewcząt i chłopców klas V.

W zawodach brały udział drużyny dziewcząt i chłopców reprezentujące szkoły podstawowe z Gminy Oleśnica.  Zawody zostały przeprowadzone systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Po zaciętej walce nasze zespoły dziewcząt i chłopców wygrały wszystkie swoje mecze, tym samym dziewczęta i chłopcy zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Naszą szkołę reprezentowały : Klimczak Nikola, Pajda Aleksandra, Szponarska Weronika,  Domańska Zuzanna oraz chłopcy: Domański Michał, Bęben Kamil, Kozioł Kacper, Mąkosa Jakub, Szramowiat Dominik, Gajowski Wojciech.

Opiekunem zespołu był p. Zbigniew Olszewski.