Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca po raz kolejny pożegnaliśmy zimę tradycyjną imprezą, w której ochotnicy z naszej szkoły prezentowali swoje nieprzecięte talenty.

W szkolnej świetlicy zgromadzili się wszyscy uczniowie, przedszkolaki oraz całe grono pedagogiczne, by wspólnie podziwiać występy.

W tym roku w wiosenny nastrój wprowadzili nas uczniowie klasy VIb, którzy wystąpili w krótkim pokazie prezentującym jak szybko mijają pory roku. Potem nastąpiła główna część konkursu, w której uczestnicy dwoili się i troili by wypaść jak najlepiej, a wszystkie występy tradycyjnie już oceniało jury w składzie Pani Monika Marzec, Pani Alicja Kubik, Pani Małgorzata Krasinkiewicz oraz przedstawiciel społeczności uczniowskiej Amelia Leśniak z klasy VIa. Jury oraz publiczność bacznie obserwowali zmagania uczestników w różnych kategoriach – śpiew, taniec, gra na instrumencie oraz rysunek.  Po ostatnim pokazie nastąpiła chwila przerwy, aby wyłonić laureatów.

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy uczestnictwa oraz coś słodkiego, a laureaci dyplomy za zajęte miejsca oraz nagrody. Wszystkim, który mieli odwagę stanąć na scenie i zaprezentować swoje talenty, gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu waszych nieprzeciętnych zdolności.

Justyna Plota