Mikołajowy dzień – dla nas i od nas

6 grudnia ta taaaaaki magiczny dzień! My – w czerwieni Mikołajków (małych i dużych), zieleni elfów i bieli Śnieżynek od samego rana pracujemy i bawimy się na całego.  Ale po kolei. Najpierw odwiedził nas w asyście swej świty ten duży, prawdziwy Mikołaj. Przyniósł nam prezenty i zaprosił do szalonej zabawy na dmuchańcach.  Chodzą plotki, że nasi Kochani Rodzice byli z nim ostatnio w bliskich kontaktach. Ponoć coś długo ustalali.

Później przyszedł  na pracę  każdej z klas (przy nieocenionym wsparciu, czasem  i po nocach i bladym świtem, rodziców i wychowawców) przy kiermaszu świątecznym. Jedni sprzedawali, inni kupowali…i tak to szło, aż uzbierało się 6824,25 zł. Cały dochód został już przekazany na rzecz szkolnej Rady Rodziców, która wspiera nas w każdej potrzebie.

Aby umilić czas sobie i wszystkim obecnym na kiermaszu, przygotowaliśmy świąteczne piosenki, które zaprezentowaliśmy przed  Panem Mikołajem, Panią Mikołajową, Naczelnym Elfem oraz Elfem Mniejszym. W tym zadaniu dzielnie wsparły nas także nasze przedszkolaki.

Bo przecież świąteczny czas  to nie tylko chwile dostawania mocy prezentów, ale też moment, gdy mamy moc obdarowania innych. Dobrego świątecznego czasu!

Zapraszamy do obejrzenia realcji:

7 grudnia 2023 - YouTube