Środa, 15 maja 2024

Zaproszenie do składania ofert na sprzedaż i dostawę gazu propan do Szkoły Podstawowej w Sokołowicach gm. Oleśnica

SP 2.27.270.7.2014

.................................................................                 Sokołowice, dnia  11 grudnia 2014 r.

(pieczęć jednostki Zamawiającego

dla której realizowane jest zamówienie)

Adresaci:

1. PETROENERGY Sp. z o.o. ul. Nowoursynowska 145/19 , 02-776 Warszawa

-e-mail: anna.wyrzykowska33@gmail.com

1. Beta Prim Sp. z o.o. ul. Bieławin 7 , 22-100 Chełm, e-mail: betaprim@post.pl
  1. Firma Transportowo Handlowa TRANS-GAS Artur Chilimoniuk ul. Podgrabowa 34, 22-107 Sawin, e-mail: arturchilimoniuk1@wp.pl

Zaproszenie do składania ofert

w postępowaniu o wartości nie przekraczającej równowartości kwoty 30 000 euro

na sprzedaż i dostawa gazu propan do Szkoły Podstawowej w m. Sokołowice gm. Oleśnica w roku 2015

(rodzaj zamówienia: dostawa/usługa/robota budowlana)

1. Nazwa (firma), adres Zamawiającego:

Szkoła Podstawowa w Sokołowicach, 56-400 Oleśnica, Sokołowice 24, e-mail: spsokolowice@olesnica.wroc.pl;

1. 2.      Procedura:

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wszyscy zainteresowani wykonawcy, którzy spełnią  wymogi określone w niniejszym zaproszeniu do złożenia  oferty cenowej, zaakceptują wymagania  zamawiającego oraz złożą ofertę w terminie określonym w niniejszym zaproszeniu. Do udzielenia zamówienia mają zastosowanie  przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeksu Cywilnego ( Dz. U. z 2014 poz. 121 ze zm.)

1. Opis przedmiotu zamówienia:

- sprzedaż i dostawa gazu propan – luzem  do Szkoły Podstawowej w m. Sokołowice gm. Oleśnica w ilości  do 38 000 l w okresie obowiązywania umowy.

- wykonawca odpowiadał będzie za stan techniczny zbiorników i zainstalowanego osprzętu, a także za konserwację i naprawy zbiorników oraz osprzętu, które są jego własnością (szkoła nie posiada własnych zbiorników);

- dostarczany gaz propan musi odpowiadać  normie: PN-C-96008: 1998.

1. Termin wykonania zamówienia:

od 02.01.2015 -  do 31.12.2015 r.

1. Warunki udziału w postępowaniu:.

W postępowaniu mogą wziąć  wykonawcy  którzy spełniają warunki :

1) posiadają uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania;

2) posiadają wiedzę i doświadczenie;

3) dysponują odpowiednim potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonania zamówienia;

4) znajdują się w sytuacji ekonomicznej i finansowej  pozwalającej  na  wykonanie zamówienia.

1. Sposób przygotowania oferty oraz miejsce i termin składania ofert.

Ofertę należy złożyć w formie pisemnej:

a)         osobiście w siedzibie: Szkoła Podstawowa w Sokołowicach, Sokołowice 24, 56-400 Oleśnica w godzinach 8.00-13.00

b)        przesłać na adres: Szkoła Podstawowa w Sokołowicach, Sokołowice 24,       56-400 Oleśnica

c)         w wersji elektronicznej na e-mail: spsokołowice@olesnica.wroc.pl

- z dopiskiem „ Oferta – Sprzedaż i dostawa gazu – 2015  " oraz nazwą i adresem osoby składającej ofertę

- w nieprzekraczalnym terminie: do dnia: 17 grudnia 2014 r. do godziny 9.00

Oferty otrzymane po terminie składania ofert zostaną zwrócone Wykonawcom bez otwierania.

1. Dokumenty i oświadczenia  wymagane przez zamawiającego, które należy dołączyć do oferty ( załącznik nr 1):

1.         Zaakceptowany projekt umowy – wg. załącznik nr 3.

2.         Oświadczenie  - wg. załącznik nr 2.

3.         Aktualny odpisu z właściwego rejestru albo aktualnego zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub zgłoszenia do ewidencji działalności gospodarczej wystawionego nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem terminu składania ofert.

4.         świadectwo jakości oferowanego gazu propan, który będzie dostarczany Zamawiającemu.

1. Inne informacje:

1.         Informacji na temat przedmiotu zamówienia  można uzyskać tel. 71/3140232.

2.         Informacja o wyborze oferty zostanie zamieszczona na stronie internetowej oraz tablicy ogłoszeń Zamawiającego .

3.         Umowa zostanie zawarta w terminie 10 dni, od dnia wyznaczonego na składanie ofert.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sokołowicach

Artur Mosiak