Wycieczka do Doliny Kłodzkiej
W dniach 8–9 czerwca uczniowie klas 3a, 4 i 5 uczestniczyli w dwudniowej wycieczce do Doliny Kłodzkiej.
Pierwszego dnia po przyjeździe do Pałacu Ławica wzięliśmy udział w emocjonującym spływie pontonowym Przełomem Bardzkim na Nysie Kłodzkiej. Było to niezapomniane przeżycie, które dostarczyło wielu wrażeń i doskonale zintegrowało uczestników. Po obiedzie i krótkim odpoczynku zmierzyliśmy się z zagadkami terenowej gry „Twierdza Szyfrów”, wymagającej współpracy, spostrzegawczości i logicznego myślenia.
Wieczór spędziliśmy przy ognisku, wspólnej kolacji i śpiewie przy gitarze. Nie zabrakło także sportowych rozgrywek, spacerów i zabaw integracyjnych.
Drugiego dnia, po śniadaniu, wyruszyliśmy na Obryw Skalny w Bardzie, skąd podziwialiśmy piękne widoki i słuchaliśmy ciekawych opowieści przewodnika. Następnie zwiedziliśmy Kłodzko oraz podziwialiśmy miasto z Twierdzy Kłodzkiej.
Wycieczka była pełna atrakcji, wspólnej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Choć drugiego dnia pogoda nieco się pogorszyła, nie zepsuło to naszych doskonałych humorów.
2026-06-09
Czytaj Więcej o: Wycieczka do Doliny Kłodzkiej
.jpg)