KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

20 i 21 listopada 2012 roku w naszej szkole odbyły się gminne rozgrywki w minikoszykówce dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły dwie szkoły: gospodarze czyli SP  Sokołowice i SP Smolna. W obu przypadkach gospodarze nie okazali się „gościnni”, wygrywając swoje pojedynki. Zwycięskie drużyny wystąpiły w składach:

Drużyna chłopców: Paszkowski Karol, Bożek Adrian, Pytlas Łukasz, Gierus Remigiusz, Banasik Szymon, Sołtowski Kacper, Piasta Jakub, Bożek Dawid, Krysiak Dawid, Wydmuch Brajan, Skraburski Gracjan.

Drużyna dziewcząt: Błałt Natalia, Pawlak Sandra, Ziółkowska Klaudia, Szczurek Zuzanna, Zawierta Karina, Mezglewska Natalia, Nowak Natalia, Rzepecka Patrycja, Kostrzewa Klaudia, Pietr Angelika, Fit Aleksandra.

Wojciech Ługowski