Konkurs z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu 2022

18 listopada 2022 r. w Oleśnickiej Bibliotece Publicznej im. Mikołaja Reja odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom powiatowego konkursu plastycznego z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu 2022. Organizatorem konkursu była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Oleśnicy, natomiast partnerem konkursu  i fundatorem nagród zostało Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
Autorzy nagrodzonych prac otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Oleśnicy oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody wręczyli: Anna Pietrzykowska - zastępca Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Oleśnicy oraz Sławomir Kapica - starosta powiatu oleśnickiego.
W kategorii klas 0 – III szkół podstawowych wyróżnienie otrzymała Oliwia Tybińska ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Sokołowicach. Serdeczne gratulacje!