Szkolny Turniej Rummicub

7 czerwca 2022r. odbył się po raz pierwszy Szkolny Turniej Rummikub. Mistrzem tegorocznej edycji została uczennica ósmej klasy Natalia Waszkowska, a tytuł wicemistrza trafił do ucznia klasy szóstej Bartka Jachowicza. W turnieju wzięło udział szesnastu uczestników  reprezentujących klasy V-VIII.

Mistrzostwa stanowiły zwieńczenie innowacji pedagogicznej „Mistrz Rummikub”, której celem był rozwój umiejętności matematycznych i wspomaganie rozwoju intelektualnego w zakresie logicznego myślenia w formie zabawy. Uczniowie przez cały rok pod opieką pedagogiczną Pani Anny Sztukowskiej ćwiczyli swoje umiejętności liczenia w pamięci i tworzenia ciągów liczbowych. Żywe zainteresowanie uczniów nową formą edukacyjną skutkowało wysokim poziomem turnieju, który miejmy nadzieję na stałe wpisze się w życie naszej szkoły.