Lekcje z planszówkami

Pierwszy wiosenny piątek upłynął uczniom klasy Ib pod znakiem gier planszowych. Pierwszoklasiści gościli na zajęciach Państwa Agnieszkę i Tomasza Skrzypczyków, którzy są pasjonatami planszówek, a prywatnie rodzicami ucznia klasy Ib – Pawła. Państwo Skrzypczykowie poprowadzili sesje gier planszowych. Zajęcia miały na celu nie tylko zapewnienie dzieciom rozrywki, ale przede wszystkim rozwijanie ich umiejętności społecznych, logicznego myślenia oraz pracy zespołowej. Prowadzący zaprezentowali szereg niezwykle interesujących i angażujących gier. Cierpliwie wyjaśniali szczegóły rozgrywek i czuwali nad ich przebiegiem. Dzieci miały okazję wykazać się umiejętnościami planowania, podejmowania decyzji i poznały zasady wielu gier: Strachu Ciachu!, Reakcja Łańcuchowa, Straszny dwór, Budowa Zamku, Magazynier, Patchwork doodle, Kurze wojny, Quartis, Rzuć Hasło, Archimedes, A kysz. Każda rozgrywka była pełna emocji i napięcia, co sprawiło, że uczniowie byli zaangażowani od początku do końca, a czas spędzony przy fascynujących grach minął bardzo szybko.

Serdecznie dziękujemy Państwu Agnieszce i Tomaszowi Skrzypczykom. To były wspaniałe zajęcia!!!