Zdjęcia uczniowskie 2024

17 kwietnia 2024

Tworzymy wspomnienia, robimy zdjęcia :)

Informuję, że wspólnie z Przewodniczącą Rady Rodziców, Panią Kamilą Susidko, dokonaliśmy wyboru firmy, która wykona zdjęcia uczniom Naszej szkoły.

Termin wykonania zdjęć to 17 kwietnia 2024 r.

W załączeniu do wiadomości przesyłam Państwu ofertę firmy.

Oferta będzie również udostępniona w szkole w formie plakatów.

Poniżej przedstawiam wiadomość od firmy.

Pozostałe informacje zostaną przekazane po otrzymaniu ich od firmy,

Artur Mosiak

"

PROPOZYCJA ZDJĘĆ W SZKOLE NA ROK 2023/2024

Nasza usługa fotograficzna dla dzieci w szkole podstawowej to sztuka uchwycenia niepowtarzalnych chwil, emocji i osobowości każdego dziecka. Chwile zatrzymane w kadrze to pamiątka na całe życie, która pozwoli zachować wspomnienia o tym jak dziecko dorastało, uczyło się i bawiło się ze swoimi przyjaciółmi. Sesja fotograficzna z udziałem profesjonalnych fotografów z naszej firmy to wyjątkowa okazja na to, żeby zachować w sercu te piękne wspomnienia na zawsze.

Oferujemy usługę, która obejmuje:

Zdjęcia portretowe w formacie 15x21 cm – wykonane w szkole na eleganckim tle i z profesjonalnym oświetleniem. Zdjęcia podkreślają urodę i wyrazistość twarzy Twojego dziecka, a także jego charakter i pasje.

Zdjęcia zbiorowe  w formacie 15x21 cm - odzwierciedlają radość oraz przyjaźń, jaka łączy Twoje dziecko z kolegami i koleżankami z grupy.

Portret ART w formacie 32x47 cm – portret artystyczny wykonany ze zdjęcia pociągnięty akwarelą. Odrobina niecodzienności, sztuki i odważnego podejścia do zdjęcia.

Zdjęcia towarzyskie w formacie 13x18 cm – uwieczniające szkolne przyjaźnie.

Zdjęcia legitymacyjne (8 sztuk), kalendarz w formacie 32x47 cm z wyrywanym kalendarium na 12 miesięcy, plan lekcji w formacie 32x47 cm, podkładka laminowana na biurko w formacie 30x40 cm, kubek z dwustronnym portretem, magnes w formacie 9x6 cm, breloczek z dwustronnym portretem, bombka świąteczna o średnicy 8 cm, komplet kartek świątecznych (3 sztuki) w formacie 10x15 cm.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Niech każdy dzień będzie wyjątkowy, a każda chwila zachowana.

Do zobaczenia!

Zespół FOTON"