Jesienny różaniec

W listopadzie odbyło się podsumowanie konkursu na najpiękniejszy jesienny różaniec. Wzięło w nim udział 26 uczniów, którzy wykazali się wspaniałą wyobraźnią, pomysłowością i starannością przy wykonywaniu swoich prac. Przebogate dary jesieni przeobraziły się w modlitewne paciorki, były to kasztany, żołędzie, szyszki, nasiona nasturcji, owoce dzikiej róży i jarzębiny, a także ziarna fasoli, kukurydzy i wiele innych. Piękna paleta barw, różnorodność materiałów oraz kreatywność twórców przyczyniły się do wyłonienia nie tylko trzech najlepszych prac, ale też do wyróżnienia kilku innych i nagrodzenia wszystkich uczestników dyplomami oraz religijnymi książeczkami.  A oto laureaci konkursu:

I miejsce- Zuzanna Wasiak

II miejsce- Zuzanna Konopka

III miejsce- Antoni Hanysz

Wyróżnienia otrzymali: Lena Chmielewska, Antoni Bełza, Brajan Kmiecik, Barbara Adamek, Maja Przyślak, Amelia Baran, Bartek Pomietło.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu!