Andrzejkowe zabawy

Ostatni tydzień listopada rozpoczęliśmy niecodziennym szkolnym poniedziałkiem. Już od rana, w klasach i na korytarzach można było spotkać wielu dzielnych superbohaterów, piękne księżniczki, wróżki i czarodziejki, a także całkiem niemałą ekpię czarnych kotów czy innych magicznych stworów i stworzeń. A wszystko za sprawą dzisiejszej zabawy andrzejowej. Jako pierwsze do tańców przystąpiły przedszkolaki, później nadszedł czas na klasy 1-3, a finałem była zabawa klas 4-8 połączona z wróżbami przygotowanymi przez poszczególne klasy. Zgodnie z tradycją andrzejkową lano wosk, oznaczano imiona wybranki/wybranka, przepowiadano przyszłość z kart oraz losowano karteczkę z przepowiednią przyszłości.
Każdej z zabaw towarzyszył pan wodzirej, który z wielkim powodzeniem dbał o tłumy na parkiecie. O jego obecność zadbała nasza niezawodna Rada Rodziców. Pięknie dziękujemy Wszystkim, którzy nas dziś wsparli. Ze 100% przewidywalnością wróżymy im wszystkim wiele radości i serdeczności na kolejny rok.