Wycieczka do Domasławic

23 października uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami wybrali się na wycieczkę do Domasławic.

Mimo deszczowego poranka, humory wszystkim dopisywały. Gdy dojechaliśmy na miejsce, zjedliśmy śniadanie, a następnie zaopatrzeni w wiadra wyruszyliśmy na zbiory ziemniaków.  Pogoda zaczęła nam sprzyjać. Wiadra i kosze błyskawicznie się zapełniły, bo co to dla nas!

Po powrocie do Campusu zawinelismy ziemniaki w sreberka i  w oczekiwaniu na ich upieczenie przystąpiliśmy do kolejnych działań... Pierwsza grupa mogła się sprawdzić na torze przeszkód z ziemniakiem, podczas gdy druga grupa  uczestniczyła w warsztatach plastyczno -technicznych. Nasze artystyczne wizje- zamieniły zwykłe ziemniaki w kotki, ptaszki i przeróżne stworki.

Na koniec mogliśmy odwiedzić i nakarmić kozy z pobliskiej zagrody, a później wszyscy zajadaliśmy się pieczonymi ziemniaki z ogniska.  Ten aromat i smak... coś wspaniałego!

Przed powrotem do domu chętne osoby mogły zakupić pamiątki z warsztatowego sklepiku.  Dziękujemy gospodarzom Campusu za wszystkie przygotowane atrakcje i miło spędzony czas!

Na pewno jeszcze do Was wrócimy!