Jesienne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych Gminy Oleśnica we Wszechświętem

Dnia 06.10.2023 roku w parku przy Szkole Podstawowej we Wszechświętem, odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych Gminy Oleśnica. W zawodach brały udział wszystkie szkoły podstawowe. Uczniowie klas I-V mieli do pokonania dystans 400 m, natomiast uczniowie klas VI-VIII 800 m.

W ogólnej punktacji nasza szkoła zajęła II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

Łasińska Michalina-3m, Tybińska Oliwia, Prociak Łucja, Chmielewska Lena, Lipiński Ignacy-2m, Marut Antoni, Kasperkiewicz Kacper-5m, Krzysiak Tymon, Hejnik Jan, Rudnicki Stanisław, Madej Mikołaj, Fibich Tymoteusz-4m, Bełza Cezary, Konopka Dominik, Piech Blanka-10m, Wdowiak Lena-5m, Majkut Liliana-1m, Prucnal Robert, Amiti Arian, Susidko Franciszek, Długosz Filip, Grzyb Amelia-8m, Rzepecki Kacper-6m, Marczewski Mateusz-2m, Kmiecik Brajan-7m, Putowski Mieszko-8m, Konopka Julia, Konopka Zuzanna, Kot Kaja7-m, Nudyshchuk Evita-5m, Świętochowska Martyna, Gajowski Bartosz-3m, Meszczyński Artur-2m, Szulc Stanisław, Wdowiak Igor, Choroszy Olaf, Diakowski Michał, Lipińska Katarzyna, Szulc Aniela-4m, Dunajewska Zuzanna-2m, Kisiel Alicja-8m, Łasińska Lena, Grabowska Zofia-5m, Majkut Julia-3m, Morawińska Antonina-9m, Konopka Oliwier-9m, Fryczkowski Michał, Sieruga Krzysztof-4m, Susidko Aleksander, Pomietło Bartosz, Hanysz Julia-6m, Kowalska Lena, Langner Tymon-2m, Ochman-Walczyk Xawier, Sokół Emilia, Nesyn Kateryna-10m, Krzysiak Lena-4m, Akimcheva Milena, Grąbkowska Amelia, Sieruga Bartłomiej, Lipiński Mikołaj-7m, Szulc Benjamin-9m, Nesyn Varvara-2m, Jachowicz Bartosz-5m.