Dzień Anioła Stróża

2 października w naszej szkole królowała biel, a to za sprawą małych i dużych aniołów, w które zamienili się uczniowie. Celem akcji było uczczenie tych, którzy czuwają nad nami w dzień i w nocy, bronią przed niebezpieczeństwami i dają wsparcie w każdej sytuacji. Nasze szkolne anioły odwiedziły wszystkie klasy, poinformowały o święcie i przypomniały o misji Anioła Stróża. Chętni uczniowie mogli wylosować biblijny cytat, a także otrzymać obrazek z modlitwą. Dużym zainteresowaniem cieszyła się dekoracja ze skrzydłami, przy której można było szybko zamienić się w prawdziwego anioła. To był dzień pełen uśmiechu, radości i anielskiej cierpliwości. Niech świadomość obecności naszych niebiańskich stróżów zawsze nam towarzyszy!