Europejski Dzień Sportu Szkolnego

29 września w naszej szkole był niesamowicie aktywnym dniem!  Wszystko za sprawą ,, Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego" .

W oddziałach przedszkolnych oraz w klasach młodszych odbyły się aktywne przerwy ruchowe.

Wszystkie dzieci uczestniczyły rownież w aktywnościach zaproponowanych przez wychowawców na placu zabaw oraz na dziedzińcu szkolnym.

Chętne osoby mogły się sprawdzić w konkurencjach sprawnościowych, zabawach ruchowych oraz  wykonać wspólne improwizacje taneczne.

Jest nam niezmiernie miło, że do akcji przyłączyła się bardzo liczna grupa uczniów starszych klas.

Europejski Dzień Sportu Szkolengo przyniósł wszystkim uczestnikom wydarzenia dużo dobrej zabawy i z pewnością wyjdzie nam to na zdrowie!

Koordynatorem wydarzenia była Kinga Sokół.