Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

„Każda historia ma swój koniec, ale w życiu każdy koniec jest początkiem nowej historii”

Dziś pożegnaliśmy rok szkolny 2022/2023, a wraz z nim naszych absolwentów.  Zgodnie z tradycją szkoły, to właśnie najstarszy rocznik rozpoczął uroczystość tanecznym krokiem poloneza. Po oficjalnym przywitaniu całej społeczności szkolnej oraz gości i przyjaciół szkoły,  nadszedł czas na przekazanie sztandaru przez ustępujący poczet – nowemu, który złożył ślubowanie.

Następnie zostali uhonorowani uczniowie,  którzy wyróżnili się świetnymi wynikami edukacyjnymi. Ci, którzy osiągnęli najwyższe noty, otrzymali również tytuły odpowiednio: Omnibusa klasy, Orła Szkoły, Złotego Orła Szkoły, a spośród wybitnie wyróżniających się uczniów wyłoniono tych, którzy otrzymali Nagrody Wójta Gminy Oleśnica lub Stypendium Wójta Oleśnica. W imieniu Wójta nagrody wręczyła Przewodnicząca Rady Gminy Oleśnica, pani Aleksandra Sieruga.  Z kolei Dyrektor Szkoły podziękował Rodzicom i Przyjaciołom Szkoły, którzy wspierali nas  w działaniach.

W części artystycznej nasze uczennice zaprezentowały się w tańcu i występie wokalnym, zaś nasi absolwenci pięknie i wzruszająco podziękowali wszystkim pracownikom szkoły oraz pożegnali we wszystkimi obecnymi słowami piosenki Marka Grechuty.

Oficjalnie rozpoczęliśmy wakacje. Życzymy Wszystkim wspaniałych letnich chwil!