Podróż z Alicją po Krainie Czarów

Za nami premiera spektaklu pt. „Alicja w Krainie czarów”  na podst. książki Lewisa Carolla, na który w ostatni przedwakacyjny wtorek  zaprosiła wszystkich uczniów szkolna grupa teatralna wraz z opiekunem - Zofią Twardowską-Olszańską. Gra światła i cieni, połączenie słowa i animacji pozwoliły  widzom na na przeniesienie się do  magicznej Krainy Czarów. Historia Alicji i jej przemian podczas podróży pokazały oglądającym, że najważniejszym jest zaakceptować siebie takim, jakim się jest oraz, że możemy poradzić sobie ze wszystkim i z każdym (włącznie ze złą Królową Kier), jeśli tylko uwierzymy w siebie. By móc to odkryć, czasem wystarczy zajrzeć nieco dalej – może w Króliczą Norę, a może w głąb siebie.