Klasy ósme na balu

Nasi ósmoklasiści w minioną sobotę wzięli udział w pożegnalnym balu. Uroczystość rozpoczęli w korowodzie poloneza prowadzonym przez Dyrektora Szkoły Artura Mosiaka. Po oficjalnym powitaniu przyszedł czas na tradycyjne już wkopanie przez naszych absolwentów drzewa – żywej pamiątki pozostawionej dla kolejnych roczników. Z kolei w przygotowanym pod opieką pani Agnieszki Grzesińskiej programie artystycznym był czas na wzruszenia, wspomnienia i podziękowania. Z życzeniami na dalszą drogę życia do naszych ósmoklasistów zwrócił się obecny na uroczystości Wójt Gminy Oleśnica, pan Marcin Kasina oraz pan dyrektor. Zanim przyszedł czas na wspólną zabawę przy muzyce, wszyscy obecni odśpiewali jeszcze gromkie „Sto lat” dla Kochanych Mam, których zasługą były nie tylko stoły uginające się od pyszności, ale również przepiękny wystrój sali, w której wspólnie bawiliśmy się do późnych godzin nocnych.